Naprawa monitorów w Krakowie

Jako specjaliści w zakresie naprawy monitorów, zachęcamy do kontaktu wszystkich Klientów, którzy chcą przywrócić sprawność swojego urządzenia i cieszyć się jego niezawodnym działaniem na przestrzeni wielu lat. Jako doświadczeni, wykwalifikowani i dysponujący odpowiednimi narzędziami specjaliści, jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających osób i firm. Dzięki temu staliśmy się cenionymi partnerami, którzy działają sprawnie i zapewniają atrakcyjne ceny.

Jakie monitory naprawiamy?

W ramach gwarancji producenta naprawiamy monitory Samsung, zapewniając korzystanie z doskonałej jakości części zamiennych, dzięki którym ponownie będziecie Państwo mogli cieszyć się sprawnym działaniem urządzenia. Co więcej, pogwarancyjnie naprawiamy monitory LCD wszystkich producentów - zarówno monitory komputerowe, jak i wielkoformatowe.

Oferujemy Państwu kompleksową usługę naprawy monitora LCD firm Samsung, LG, Philips, Asus, iiyama, Dell, Acer, BenQ, NEC, ViewSonic, Lenovo, Fujitsu. Specjalizujemy się zarówno w starszych, jak i tych najnowocześniejszych technologiach, dzięki czemu mamy możliwość naprawiania monitorów w Krakowie w sposób sprawny i w pełni profesjonalny.

Zapraszamy do kontaktu e-mailowego bądź telefonicznego w celu wstępnego ustalenia kosztów naprawy.Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i zapewnią terminowe oraz skuteczne naprawy monitorów w Krakowie.

Dlaczego warto postawić na nasze naprawy monitorów w Krakowie?

Decydując się na nasze usługi naprawy monitorów w Krakowie, możecie Państwo liczyć na wiele korzyści. Oto te najważniejsze!

  • Skuteczność napraw. Posiadamy doświadczenie, wiedzę oraz odpowiednie zaplecze technologiczne, dlatego też jesteśmy w stanie naprawiać monitory znajdujące się w różnym stanie i posiadające zróżnicowane usterki. Eliminujemy je w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu szybko będziecie Państwo mogli wrócić do pełnienia swoich obowiązków albo używania monitora w celach rozrywkowych.
  • Indywidualne podejście. Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wszyscy posiadacie Państwo odmienne problemy. Dlatego też w każdym przypadku podejmujemy się w pełni indywidualnej diagnozy problemu i dobieramy działania w taki sposób, aby przywrócić sprawność przekazanego nam monitora.
  • Kompleksowe działania. Usterka monitora może wynikać z różnych przyczyn – często kilku jednocześnie. Dzięki skutecznej diagnozie, jesteśmy w stanie rozpoznać je wszystkie i usunąć każdą oddzielnie. Tak kompleksowe podejście do problemu nie tylko daje Państwo gwarancję tego, że problem zostanie usunięty, ale również nie pojawi się ponownie w przyszłości.
  • Szeroki zakres usług. Naprawiamy monitory różnych producentów, zapewniając zarówno usługi gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Podejmujemy się też działań niezależnie od rodzaju czy wielkości usterki – dzięki temu możecie Państwo na nas liczyć.
  • Atrakcyjne ceny. Nasze naprawy monitorów nie obciążą nadmiernie Państwa budżetu, a dzięki konkurencyjnym cenom zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów. Dlatego też zapraszamy do kontaktu!

naprawa monitorów kraków - dokręcanie śruby mocującej zasilacza monitora Samsung naprawa monitorów kraków

naprawa monitorów kraków - obudowa zasilacza oraz płyty głównej monitora samsungtylne obudowa monitora z logo samsung oraz widocznymi złączami euro chinch dvi hdmizasilacz monitora oraz miernik pokazujący wartość zero

pamiar napięcia na elemencie zasilacza pomiar napięcia na układzie sterującym zasilacza z miernikiem wskazującym wartość 575 zasilacz oraz płyta główna monitora

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

    Załącz plik max 4MB


    Poczekaj na potwerdzenie wysłania wiadomosci.