RTV VIDEO

Naprawa telewizorów LCD, OLED, QLED, UHD, monitorów komputerowych oraz monitory wielkoformatowe,

AUDIO

Napawa wzmacniaczy, wzmacniaczy gitarowych, sprzęt estradowy, amplitunery, korektory, odtwarzacze DVD, CD, kina domowe, Blu-ray, radia, magnetofony, magnetowidy VHS

Naprawy sprzętu RTV AUDIO VIDEO w Krakowie

Oferujemy krótkie terminy napraw RTV oraz sprzętu AUDIO. Do napraw używamy oryginalnych części zamiennych oraz oferujemy konkurencyjne ceny serwisu pogwarancyjnego.

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, którzy realizują zlecenia od lat, zapewniając swoim Klientom w pełni indywidualne podejście oraz profesjonalne realizowanie napraw elektroniki w Krakowie. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, jak szybko rozwija się technologia, dlatego stale podwyższamy standardy swoich usług, a nasi technicy poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w specjalistycznych kursach, gwarantujących najwyższy standard świadczonych usług.Dziękitemu możemy zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę serwisową sprzętu elektronicznego.

Zajmujemy się naprawą sprzętu AUDIO oraz RTV wszystkich producentów. Realizujemy w Krakowie naprawy elektroniki różnego typu, w tym telewizorów, monitorów LCD, wzmacniaczy, amplitunerów, magnetofonów deck, kin domowych, odtwarzaczy VIDEO, DVD, CD, Blu-ray i wielu innych urządzeń. Dzięki temu Klient ma pewność , że w krótkim czasie otrzyma naprawiony, w pełni sprawny sprzęt, z którego ponownie będzie mógł korzystać bez żadnych ograniczeń.

Naprawa telewizorów i monitorów LCD Kraków

Naprawa RTV, w tym telewizorów i monitorów to przyjemność, zarówno dla Klientów, którzy w konkurencyjnej cenie otrzymują najwyższej jakości usługę, jak i techników, dla których praca jest ich pasją i stale się w niej szkoląc, poszerzają swoje umiejętności.

Usterki diagnozujemy bezpłatnie, pod warunkiem, że Klient wyrazi zgodę na naprawę we wcześniej ustalonych kosztach. W przypadku kiedy koszt naprawy telewizora lub monitora lub innego urządzenia przekroczy ustaloną kwotę, Klient ma możliwość wycofania się z naprawy i nie ponosi żadnych opłat.

 

Telewizory zastępcze na czas naprawy.
Jeżeli potrzebujesz TV zapytaj podczas przyjęcia.

Naprawa sprzętu audio, amplitunerów, wzmacniaczy

Limes Technology – serwis naprawy AGD i RTV w Krakowe. Naprawa elektroniki oferowana jest przez naszych specjalistów również dla Klientów posiadających uszkodzony sprzęt audio, jak amplitunery, magnetofony, wieże czy wzmacniacze, w tymgitarowe. Czas naprawy sprzętu audio zależy od rodzaju uszkodzenia, a także dostępności części zamiennych. Istnieje również możliwość przesłania sprzętu do naprawy kurierem, należy jednak nas o tym poinformować przed wysłaniem telefonicznie bądź mailowo.

Naprawa odkurzaczy w Krakowie

W Limes RTV Kraków przeprowadzamy nie tylko naprawę elektroniki, ale również odkurzaczy i innego sprzętu, gdyż specjalizujemy się w naprawie zarówno sprzętu RTV, jak i AGD. Naprawę dużego sprzętu AGD wykonujemy przede wszystkim w domu u Klienta. Ważne jest aby Państwo dobrze opisali usterkę oraz podali model urządzenia, to znacznie ułatwi nam naprawę Państwa sprzętu, a technik będzie mógł zabrać ze sobą właściwe części do naprawy.

 

Naprawiamy również drobne urządzenia.
Prosimy o kontakt telefoniczny lub email.
Obrazek Najlepsza obsługa serwisowa.
BEZPIECZNE MAGAZYNOWANIE

Najlepsza obsługa serwisowa.

Duże zaplecze techniczne.

Obrazek Najlepszy sprzęt diagnostyczny
WYKWALIFIKOWANI TECHNICY

Najlepszy sprzęt diagnostyczny

Szybka i właściwa diagnoza.

Obrazek Logistyka Transport
SAMOCHODY FIRMOWE

Logistyka Transport

Samochody do transportu sprzętu.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług naprawy RTV w Krakowie?

  • Zapewniamy w pełni indywidualne podejście do każdego Klienta, dostosowując zakres działań do rodzaju powierzonego nam sprzętu oraz usterki.
  • Działamy kompleksowo, usuwając wszelkiego rodzaju uszkodzenia i wymieniając części – bez względu na rodzaj urządzenia, czy też jego producenta.
  • Świadczymy bardzo szeroki zakres usług naprawy elektroniki, przywracając sprawność sprzętom RTV i AGD różnego rodzaju.
  • Posiadamy doświadczenie oraz zaplecze technologiczne, które pozwalają nam podejmować się również tych najbardziej skomplikowanych napraw RTV w Krakowie.
  • Zapewniamy atrakcyjne ceny, dzięki czemu nasza oferta cieszy się dużym zainteresowaniem Klientów.

FAQ Najczęściej zadawane pytania

Naprawiamy sprzęt wszystkich znanych producentów Samsung Sony Panasonic Sharp LG Akai Technics itd.. w tym urządzenia sieci handlowych tzw.marka własna np. Technika, SilverCrest itd. Naprawiamy również urządzenia niemarkowe jeżeli tylko ich wartość jest adekwatna do kosztów naprawy.
Czas naprawy uwarunkowany jest od rodzaju sprzętu jego uszkodzenia oraz dostępności części zamiennych niezbędnych do wykonania naprawy. Jeżeli naprawa polega na wymianie modułu (matryca, klawiatura, wentylator, magnetron, obudowa itd.. a części są dostępne w naszym magazynie czas naprawy nie powinien przekroczyć jednego dnia.
Czas realizacji zamówienia części zwykle nie przekracza 3-4 dni jeżeli części znajdują się w naszych centralnych magazynach. Jeżeli części znajdują się w magazynach zewnętrznych czas realizacji zamówienia jest zależny od stron trzecich. Zwykle jest to od 4 do 14 dni.
Diagnoza usterki nic nie kosztuje pod warunkiem, że klient wyraża zgodę na naprawę we wcześniej ustalonych kosztach naprawy. Podamy przykład: Klient przynosi do naprawy uszkodzony TV LCD, podczas przyjęcia urządzenia do serwisu jest ustalana kwota do której klient wyraża zgodę na naprawę. Jeżeli koszt naprawy przewyższy wcześniej ustaloną kwotę klient ma prawo odstąpić od naprawy nie ponosząc żadnych kosztów. BRAK OPŁAT
Tak, wykonujemy odpłatne diagnozy usterek np. dla firm ubezpieczeniowych PZU WARTA HDI itp.
Naprawa w domu u klienta jest możliwa pod warunkiem, że opisana usterka jest nam znana, co wiąże się z zabraniem odpowiednich części do naprawy, i jesteśmy pewni że naprawa przebiegnie szybko i bezproblemowo. Z doświadczenia wiemy że diagnoza uszkodzenia w warunkach domowych jest ciężka z powodu braku sprzętu którym dysponujemy w serwisie. Skomplikowane uszkodzenia wymagają czasu oraz sprzętu który jest niezbędny do wykonania naprawy. W takim przypadku odbieramy sprzęt od klienta naprawiamy lokalnie w serwisie a następnie odwozimy po naprawie.
Tak, mogą Państwo sami dostarczyć do nas sprzęt w godzinach pracy serwisu.
Oczywiście, jednak przed wysłaniem proszę nas o tym poinformować telefonicznie lub mailowo w celu ustalenia szczegółów uszkodzenia oraz wstępnych kosztów naprawy.
Rezystory powierzchniowe SMD standardowo obsługujemy od rozmiaru 1608 (Imperial 0603), długość 1.6mm szerokość 0.8mm, nie mniej jednak możemy zaoferować lutowanie elementów o rozmiarze 1005 (Imperial 0402) długość 1mm szerokość 0.5mm oraz 0603 (Imperial 0201), gługość 0.6mm szerokość 0.3mm po wcześniejszej konsultacji.
Masz zepsute urządzenie ? Szukasz serwisu? Możesz nam zaufać.
Napisz jaki masz sprzęt i opisz uszkodzenie.