Naprawa telewizorów w Krakowie

Jedną z największych specjalności naszej firmy jest naprawa telewizorów w Krakowie, która jest możliwa dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy naszych specjalistów. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie i usuwamy usterki w sposób kompleksowy. Nie ograniczmy się również do napraw konkretnych modeli - naprawiamy telewizory wszystkich producentów, takich jak Samsung, Sony, Panasonic, LG, Toshiba, Blaupunkt i Thomson, jak również telewizory mniej znanych firm, które można kupić np. w hipermarketach Tesco lub Carrefour.

Jak wygląda naprawa telewizorów w Krakowie?

Każda naprawa telewizora jest wstępnie ustalana z Państwem podczas przyjęcia. Razem ustalamy maksymalny koszt naprawy, a chcąc zapewnić Państwu uczciwą współpracę, staramy się sugerować prawdopodobne koszty związane z naprawą. Finalnie to jednak Państwo określają kwotę, do której możemy naprawiać telewizor. Jeżeli uda się nam w niej zmieścić, telewizor czy jakiekolwiek inne urządzenie zostaje naprawione.

Jeżeli w trakcie diagnozy czy naprawy okaże się, że koszt jest wyższy od założonego, kontaktujemy się z Państwem w celu poinformowania, co jest tego powodem. Informujemy o usterce oraz możliwości naprawy wraz z ceną i czasem, który jest potrzebny, aby zakończyć zlecenie. Biorąc pod uwagę wartość urządzeń, naprawa telewizora w określonych sytuacjach może się okazać nieekonomiczna lub niemożliwa - w takim przypadku wszystkie czynności, jakie zostały wykonane, są dla Państwa bezpłatne i nie pobieramy żadnych opłat za brak naprawy.

Typowe usterki mogą Państwo zaobserwować na poniższych zdjęciach. Plamy na ekranie, jasne punkty na matrycy, niebieskie plamy czy cienie to usterki związane z podświetlaniem matrycy, tzw. listwy LED. Naprawa telewizora w Krakowie polega na wymianie listwy LEDów komplecie i zawsze proponujemy takie rozwiązanie, gdyż tylko wymiana kompletu daje nam pewność, że naprawa jest uczciwa wobec Państwa. Wymiana jedynie uszkodzonych ledów, jaka ma miejsce w innych serwisach, skutkuje uszkodzeniem kolejnych listew w niedługim czasie.

Jakie jeszcze usterki jesteśmy w stanie usunąć?

Do najczęstszych usterek, które często zdarzają się w przypadku telewizorów, zaliczamy zalanie. Wbrew pozorom czyszczenie matrycy detergentami jest niewskazane, ponieważ zdarza się, że ciecz/detergent spływa pod ramkę i osadza się na taśmach łączących matrycę LCD z elektroniką. Przepływ prądu powoduje proces reakcji elektrochemicznej, który doprowadza do zwarcia oraz korozji połączeń elektronicznych,a to z kolei prowadzi do uszkodzenia ekranu LCD. W takim przypadku naprawa panela LCD jest niemożliwa. Jedyne wyjście to wymiana ekranu na nowy. Niestety koszt wyświetlacza jest dość wysoki i niejednokrotnie naprawa telewizora jest nieopłacalna. Niemniej jednak zachęcamy do kontaktu - czasami wymiana panela w określonych okolicznościach jest ekonomiczna.

Typowe usterki - Brak obrazu głos jest | Ciemne plamy na jasnym tle | Niebieskie plamy | pionowe lub poziome linie |

Dlaczego warto skorzystać z naszych napraw telewizorów w Krakowie?

  • Naprawiamy telewizory w Krakowie skutecznie. Dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz najlepszym narzędziom i częściom, jesteśmy w stanie usunąć nawet najbardziej skomplikowane usterki, co pozwoli Państwu ponownie cieszyć się pełną sprawnością telewizora. Naprawiamy je w taki sposób, aby były niezawodne przez kolejne lata.
  • Na czas naprawy oferujemy telewizory zastępcze.
  • Podchodzimy indywidualnie i kompleksowo do każdego Klienta. W ten sposób jesteśmy w stanie dokładnie zdiagnozować problem i podjąć się wszelkich działań, dzięki którym zostaną one usunięte. Również koszt naprawy jest ustalany w pełni indywidualnie – dzięki temu wiecie Państwo dokładnie jaki koszt poniesiecie.
  • Zapewniamy naprawę telewizorów wszystkich producentów. Dzięki temu zyskacie Państwo pewność, że pomożemy w przywróceniu sprawności telewizora niezależnie od tego, czy jest to najnowszy model Samsung, czy budżetowy telewizor z marketu.
  • Oferujemy atrakcyjne ceny usług. Dzięki temu zyskaliśmy duże zaufanie naszych Klientów i jesteśmy w stanie spełniać ich oczekiwania.
  • Jeżeli więc chcecie Państwo skorzystać z usług naprawy telewizorów w Krakowie i mieć pewność, że problem zostanie wyeliminowany skutecznie oraz sprawnie – zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.
Jeżeli macie Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu.