Naprawa telewizorów LCD wszystkich producentów

Samsung, Sony, Panasonic, LG, Toshiba, Blaupunkt, Thomson jak również telewizory mniej znanych firm które można kupić w hipermarketach Tesco lub Carrefour.

Typowe usterki mogą Państwo zaobserwować na poniższych zdjęciach plamy na ekranie, jasne punkty na matrycy, niebieskie plamy czy cienie są to usterki związane z podświetlaniem matrycy tzw. listwy LED. Naprawa telewizora polega na wymianie listw led w komplecie i zawsze proponujemy takie rozwiązanie gdyż tylko wymiana kompletu daje nam pewność, że naprawa jest uczciwa wobec Państwa.  Wymiana jedynie uszkodzonych ledów jak to ma miejsce w innych serwisach skutkuje uszkodzeniem kolejnych listw w niedługim czasie. 

Do typowych usterek należy również zalanie, wbrew pozorom czyszczenie matrycy mokrą szmatką jest niewskazane jak również płynami do szyb , ciecz spływa pod ramkę i osadza się na taśmach łączących matrycę LCD z elektroniką. Przepływ prądu powoduje że następuje dużo szybsza korozja a to z kolei prowadzi do uszkodzenia połączeń taśm czyli całego ekranu LCD. naprawa wtedy polega jedynie na wymianie panela LCD na nowy. Niestety koszt ekranu LCD jest dość wysoki i niejednokrotnie naprawa jest nieekonomiczna. Nie mniej jednak zachęcamy do kontaktu, czasami wymiana jest w określonych okolicznościach ekonomiczna.  Mogą Państwo załączyć zdjęcia usterki oraz naklejki z modelem i numerem fabrycznym max.1MB • Wszystkie pola z * są obowiązkowe

  Typowe usterki - Brak obrazu głos jest | Ciemne plamy na jasnym tle | Niebieskie plamy | pionowe lub poziome linie |

   

   

   

  Jeżeli macie Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu.