Naprawa wzmacniaczy amplitunerów

Zajmujemy się naprawą wzmacniaczy wszystkich znanych producentów Sony, Technics, Pioneer, Teac, Onkyo, Yamaha , Nad w tym również studyjne urządzenia Turbosound, LD Systems Maui, Velleman, Behringer.

Do napraw wykorzystujemy oryginalne części zamienne, w przypadku starszych modeli dla, których części np. końcówka mocy, tranzystory, potencjometry obrotowe/suwakowe są niedostępne, stosujemy odpowiednio dobrane zamienniki. Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji.

Zajmujemy się naprawą amplitunerów/wzmacniaczy wszystkich znanych i mniej znanych producentów w tym Atoll, Rotel, Electrocompaniet, Denon i wiele innych.

Naprawiamy amplitunery podobnie jak wzmacniacze wykorzystując profesjonalne narzędzia do diagnozy jak również oryginalne części. W przypadku ich niedostępności zastępujemy zamiennikami renomowanych firm. Jeżeli w Polsce części są niedostępne, a zdarza się tak nie rzadko, sprowadzamy je z zagranicy. Współpracujemy z firmami RS, Farnell oraz Kaizen. Mamy konkurencyjne ceny adekwatne do wykonywanych usług oraz wartości urządzeń.