Drobne AGD

Naprawiamy odkurzacze, płyty indukcyjne, piekarniki, kuchenki mikrofalowe,

 

Duże AGD

Naprawa pralek, zmywarek, suszarek, lodówek, pralko-suszarek wszystkich producentów

Naprawa odkurzaczy

Naprawiamy odkurzacze wszystkich producentów,  zarówno tradycyjne jak i akumulatorowe firm Dyson, SamsungZelmerHooverElektroluxBoschPhilipsMPM i inne.

Posiadamy autoryzację gwarancyjną na odkurzacze Samsung, po gwarancyjnie naprawiamy wszystkie marki. Naprawą odkurzaczy oraz drobnym sprzętem AGD zajmujemy się od wielu lat, dzięki temu mamy duże doświadczenie w naprawach. Współpracując z firmami, które dostarczają oryginalne czesci do napraw w większości przypadków jesteśmy w stanie naprawić każde urzadzenie jeżeli oczywiście naprawa jest opłacalna. Do napraw proponujemy oryginalne części oraz tańsze zamienniki.

Umożliwiamy również zakup oryginalnych akcesorii do odkurzaczy, rury, węże, ssawki, worki. Części są zamawiane indywidualnie dlatego prosimy o składanie zapytań telefonicznie bądz emailowo.

Dyson V10 Dyson V8

Naprawa pralek

Obsługujemy pralki wszystkich producentów, zarówno 20 letnie jak i te najnowsze wszystkich firm:

AEG, AKPO, Ariston, Amica, Baumatic, Bosch, Beko, Candy, Fagor, Indesit, Hotpoint, Elektrolux, Gorenje, Haier, Hoover, LG, Miele, Polar, Philips, Samsung, Siemens, Smeg, Whirpool, Zanussi, Zelmer

Naprawa pralek odbywa się głównie u klienta w domu, w szczególnych przypadkach, kiedy niezbędna jest np. wymiana łożysk bębna, urządzenie musi zostać zabrane do serwisu gdzie mamy narzędzia, które umożliwiają profesjonalną wymianę. Do napraw zawsze stosujemy oryginalne części, w przypadku starszych urządzeń nie zawsze oryginalne części są dostępne dlatego do napraw używamy również części zamiennych, które zwykle są dużo tańsze od części oryginalnych. Również kiedy naprawa przy wykorzystaniu oryginalnych części jest nieekonomiczna lub po prostu nie ma sensu zakładać droższych elementów, proponujemy sprawdzone zamienniki. Nasi technicy mają bardzo duże doświadczenie zdobyte przez długie lata pracy. W związku, z tym że mamy bardzo dużo zgłoszeń nasze terminy nie są konkurencyjne, ale jesteśmy konkurencyjni w jakości usług oraz cenie.

pokrętło wybierania programu prania w pralce przedni panel suszarki do ubrań

Naprawa płyt indukcyjnych

Naprawiamy płyty indukcyjne wszystkich producentów Samsung, Bosh, Whirlpool, Elektrolux, Siemens, Amica i inne..<!--more-->

Wymiana całych modułów w płytach indukcyjnych jest kosztowna dlatego staramy się minimalizować koszty napraw, na zasadzie wymiany uszkodzonych pojedynczych elementów. Naprawiamy płyty indukcyjne jak również płyty grzewcze. Na czas naprawy na życzenie klienta możemy wypożyczyć urządzenie zastępcze.

Nie wykonujemy napraw w domu u klienta zważywszy na skomplikowane uszkodzenia. Zapraszamy z urządzeniami do nas do serwisu. Istnieje możliwość transportu po wcześniejszym ustaleniu.

 

Naprawa zmywarek

Serwisujemy zmywarki wszystkich producentów Samsung, Bosh, Siemens, Electrolux, Whirlpool, Amica, Candy, Samsung, Miele, Indesit, AEG, Hotpoint Ariston.

Naprawa zmywarek zajmujemy

 

się od kilkunastu lat, dzięki temu nasi technicy maja bardzo duże doświadczenie. Serwis zmywarek głównie wykonujemy w domu u kienta, w szczególnych przypadkach kiedy usterka jest okresowa bądz skomplikowana zabieramy urządzenie do serwisu aby przeprowadzić dokładną analizę usterki. Do napraw używamy zarówno oryginalne części jak równiez zamienniki, które w określonych przypadkach pozwalają na ekonomiczne wykonanie skutecznej naprawy. Wszystkie naprawy sa konsultowane z klientem i to klient decyduje o naprawie bądz rezygnacji z usługi. Jesteśmy konkurencyjni zarówno cenowo jak i w jakości usług, ale mamy dłuższe terminy ze względu na ilość zgłoszeń.

 

Naprawa piekarników

Naprawa piekarników wszystkich znanych producentów Samsung, Whirlpool, Amica, Siemens, Gorenje, Beko i inne

Zważywszy na skomplikowaną budowę piekarników oraz rozbudowaną elektronikę , nie wykonujemy napraw u klienta. Prosimy o dostarczanie urządzeń do nas do serwisu. Istnieje możliwość transportu urządzeń po wcześniejszym ustaleniu. Nie wykonujemy napraw piekarników i urządzeń z podłączeniem do gazu.

Do napraw używamy oryginalnych części, na życzenie klienta możemy zastosować tańsze zamienniki. Niestety zdarza się, że dla starszych modeli części zamienne już nie występują, dlatego nie zawsze uda się nam naprawić Państwa sprzęt. Nie mniej jednak zawsze staramy się jednak naprawiać, aby uniknąć wyrzucania urządzeń.

Naprawa lodówek

Zajmujemy się naprawą lodówek, lodówko zamrażarek, chłodziarek na wino, lodówek jednodrzwiowych, dwudrzwiowych jak również Side by Side, French Door wszystkich producentów znajdujących się na rynku w tym Samsung, Electrolux, Bosch, Beko, Amica, LG, Liebherr, Indesit, Hotpoint Ariston, Polar i inne.

Naprawy wykonywane są u klienta w domu, prowadzimy usługi dla prywatnych klientów jak również firm. Współpracujemy z ubezpieczycielami dla których wykonujemy naprawy oraz ekspertyzy urządzeń chłodniczych. Naprawiamy urzadzenia na przedłużonych gwarancjach "Gwarancja Plus" sieci Media Markt. Nasi technicy doświadczenie zdobywali przez kilkanaście lat dlatego każda ekspertyza oraz naprawa jest skuteczna.

Sprawdź we własnym zakresie

Lodówka nie chłodzi

 • Niedomknięte lub nieszczelne drzwi lodówki – pęknięta uszczelka, niedokładnie zamknięte drzwi lodówki mogą być powodem przedostawania się ciepłego powietrza do środka lodówki.  Wyczyść uszczelkę oraz powierzchnię styku z lodówką.
 • Oblodzony czujnik temperatury – uszkodzony lub oblodzony czujnik może błędnie przekazywać informacje o temperaturze do termostatu. Spróbuj go rozmrozić.
 • Zepsuty termostat –  wysoka temperatura może być również spowodowana uszkodzonym termostatem, w takiej sytuacji potrzebna jest wymiana termostatu w lodówce.

Głośna praca lodówki

 • Pęknięta uszczelka drzwi lodówki – Nieszczelne drzwi lodówki mogą być powodem dłuższej pracy sprężarki, co może przełożyć się na głośniejszą pracę urządzenia.
 • Uszkodzona sprężarka lodówki – Głośna praca sprężarki oraz drżenie lodówki może wskazywać na uszkodzenie agregatu (sprężarki)
 • Uszkodzony wentylator – jeżeli przy otwartych drzwiach lodówka pracuje głośniej, może to być objaw uszkodzonego wentylatora, możesz sprawdzić czy nie jest obluzowany, zablokowany lub uszkodzony.

Pralka nie grzeje wody

 • Zimna woda w pralce – może być powodem uszkodzonej grzałki
 • Zbyt gorąca woda – powodem może być uszkodzony czujnik temeperatury lub termostat
 • Pralka wybija bezpieczniki – powodem może być uszkodzona grzałka która ma przebicie do masy.

Głośna praca pralki

 • Łożyska – szum będna podczas obracania czy tłuczenie lub dudnienie pralki to najczęstrzy objaw uszkodzonych łożysk bębna.
 • Kamień oraz zatkany filtr – jeżeli pralka podczs pobierania wody wydaje niestandardowe odgłosy może oznaczać zakamienienie zaworu lub zatkanego filtra pompy.
 • Pasek klinowy – to część, która dość często zużywa się i pęka. Nagły hałas i przerwanie obrotów bębna może być powodem zerwania paska napędowego.
 • Koło pasowe – Jeśli koło jest obluzowane, wygięte lub pęknięte, może generować hałas.