logo firmy liebhherr
/ Przezadmin / Nowosci / 0 komentarze/y

Liebherr to wiodący producent innowacyjnych urządzeń chłodniczych, wyróżniających się nowoczesnymi technologiami oraz najwyższą jakością wykonania.

logo firmy gorenje
/ Przezadmin / Nowosci / 0 komentarze/y

Gorenje to jedna z najbardziej popularnych w Europie marek, z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją, produkująca sprzęty w segmencie AGD. Firma pochodzi ze Słowenii.

naprawa pralki kraków widok dolnej części bębna pralki wymiana amortyzatorów w pralce

W większości pralek amortyzatory można wymienić poprzez zwykłe poluzowanie śrub na zbiorniku i w podstawie pralki. Jednak w niektórych pralkach BSH zamiast śruby w uchwycie zbiornika znajduje się plastikowy trzpień. Aby wymienić amortyzatory należy dokonać kilku modyfikacji umożliwiające prawidłowe zamocowanie uchwytów amortyzatorów.

/ Przezadmin / Nowosci / 0 komentarze/y

Wszystkie telewizory Samsung Smart TV 2019 oraz wybrane modele z 2018 roku, z aktualnym oprogramowaniem, otrzymują nową aplikację Apple TV oraz wsparcie dla AirPlay 2. Nowa aplikacja Apple TV zapewnia szybki dostęp do biblioteki filmów i programów w iTunes. Użytkownicy będą także mogli przeglądać, kupować i wypożyczać produkcje spośród ponad 100 tys. tytułów dostępnych w …

mocowanie listw led w telewizorze lcd na taśmie dwustronnej
/ Przezadmin / Nowosci / / 0 komentarze/y

Oferujemy Państwu naprawy podświetlenia matryc w TV LG. Do napraw używamy wyłącznie nowych orginalnych listw LED. Jeżeli w telewizorze zniknął obraz a głos nadal jest słyszalny, prosimy o kontakt wraz z podaniem pełnego modelu Państwa telewizora w celu oszacowania kosztów naprawy. W większości przypadków naprawa jest opłacalna.  Zapytania proszę kierować na adres info[at]limesserwis.pl. 

/ Przezadmin / Lampy OstrzegawczeNowosci / / 0 komentarze/y

Wygraliśmy przetarg na montaż Lamp Ostrzegawczych na samochody Opel, Skoda, Mercedes. Zapraszamy do przeglądnięcia zdjęć z montażu, zapraszamy również do współpracy.