Serwis elektroniczny RTV AGD Naprawa telewizorów, monitorów, wzmacniaczy, amplitunerów, wzmacniaczy gitarowych, sterowników, kuchenek mikrofalowych, pralek,  zmywarek,  suszarek,  lodówek,  odkurzaczy, piekarników, płyt indukcyjnych, dvd, audio,

SERWIS ELEKTRONICZNY

NAPRAWA SPRZĘTU RTV AGD

Urządzenia RTV

Naprawa telewizorów
Odtwarzacze Blu-ray
Naprawa monitorów
DVD
Naprawa amplitunerów
Kina domowe
Naprawa wzmacniaczy gitarowych
Nagrywarki
Magnetowidy
Radia
Naprawa urządzeń AUDIO
Kolumny aktywne
Wszelkiego rodzaju sterowniki
Naprawa wzmacniaczy

Urządzenia AGD

Naprawa pralek wszystkich producentów
Naprawa lodówek
Suszarki
Chłodziarko-zamrażarki
Zamrażarki
Pralko-suszarki
Naprawa mikrofalówek
Piekarniki elektryczne
Płyty indukcyjne
Naprawa zmywarek
Naprawa odkurzaczy

Posiadamy 27-letnie doświadczenie w naprawie oraz obsłudze gwarancyjnej i pogwarancyjnej sprzętu RTV AGD, w tym telewizorów, monitorów LCD, wzmacniaczy, amplitunerów, odkurzaczy, lodówek, pralek, suszarek, płyt indukcyjnych, piekarników. Stale rozwijamy swoje kompetencje i zwiększamy zakres świadczonych usług. Staramy się zapewniać jak najwyższą jakość napraw oraz obsługi sprzętu RTV i AGD na terenie Krakowa i okolic – zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Jesteśmy serwisem w Krakowie, obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również biznesowych.

Naprawy sprzętu RTV, AGD - audio/video

Oferujemy krótkie terminy napraw sprzętu RTV, AGD oraz audio. Do napraw używamy oryginalnych części zamiennych oraz oferujemy konkurencyjne ceny serwisu pogwarancyjnego.

Stale podwyższamy standardy swoich usług, dlatego nasi technicy poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w specjalistycznych kursach, gwarantujących najwyższy standard świadczonych usług, dzięki czemu możemy zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę serwisową sprzętu elektronicznego.

Zajmujemy się naprawą sprzętu audio, RTV oraz AGD wszystkich producentów. Realizujemy w Krakowie naprawę telewizorów, monitorów LCD, wzmacniaczy, amplitunerów, odkurzaczy, kuchenek mikrofalowych, płyt indukcyjnych, kin domowych oraz dużych urządzeń AGD w tym pralki, zmywarki, lodówki, suszarki.

Naprawa telewizorów i monitorów LCD Kraków

Naprawa telewizorów i monitorów to przyjemność, zarówno dla klientów, którzy w konkurencyjnej cenie otrzymują najwyższej jakości usługę, jak i techników, dla których praca jest pasją i stale się w niej szkoląc, poszerzają swoje umiejętności.

Usterki diagnozujemy bezpłatnie, pod warunkiem, że Klient wyrazi zgodę na naprawę we wcześniej ustalonych kosztach. W przypadku kiedy koszt naprawy telewizora lub monitora lub innego urządzenia przekroczy ustaloną kwotę, Klient ma możliwość wycofania się z naprawy i nie ponosi żadnych opłat.

 

Naprawa sprzętu audio, amplitunerów, wzmacniaczy

Limes Technology – serwis naprawy AGD i RTV w Krakowe.Naprawa również dla klientów sprzętu audio, jak amplitunery, wieże, wzmacniacze również gitarowe. Czas naprawy sprzętu audio zależy od rodzaju uszkodzenia, a także dostępności części zamiennych. Istnieje również możliwość przesłania sprzętu do naprawy kurierem, należy jednak nas o tym poinformować przed wysłaniem telefonicznie bądź mailowo.

Naprawa odkurzaczy w Krakowie

W Limes Kraków przeprowadzamy również naprawę odkurzaczy i innego sprzętu, gdyż specjalizujemy się w naprawie zarówno sprzętu RTV, jak i AGD. Naprawę dużego sprzętu AGD wykonujemy przede wszystkim w domu u klienta. Ważne jest aby Państwo dobrze opisali usterkę oraz podali model urządzenia, to znacznie ułatwi nam naprawę Państwa sprzętu, a technik będzie mógł zabrać ze sobą właściwe częsci do naprawy.

 

Naprawiamy również drobne urządzenia.
Prosimy o kontakt telefoniczny lub email.
Obrazek Najlepsza obsługa serwisowa.
BEZPIECZNE MAGAZYNOWANIE

Najlepsza obsługa serwisowa.

Duże zaplecze techniczne.

Obrazek Najlepszy sprzęt diagnostyczny
WYKWALIFIKOWANI TECHNICY

Najlepszy sprzęt diagnostyczny

Szybka i właściwa diagnoza.

Obrazek Logistyka Transport
SAMOCHODY FIRMOWE

Logistyka Transport

Samochody do transportu sprzętu.

FAQ Najczęściej zadawane pytania

Naprawiamy sprzęt wszystkich znanych producentów Samsung Sony Panasonic Sharp LG Akai Technics itd.. w tym urządzenia sieci handlowych tzw.marka własna np. Technika, SilverCrest itd. Naprawiamy również urządzenia niemarkowe jeżeli tylko ich wartość jest adekwatna do kosztów naprawy.
Czas naprawy uwarunkowany jest od rodzaju sprzętu jego uszkodzenia oraz dostępności części zamiennych niezbędnych do wykonania naprawy. Jeżeli naprawa polega na wymianie modułu (matryca, klawiatura, wentylator, magnetron, obudowa itd.. a części są dostępne w naszym magazynie czas naprawy nie powinien przekroczyć jednego dnia.
Czas realizacji zamówienia części zwykle nie przekracza 3-4 dni jeżeli części znajdują się w naszych centralnych magazynach. Jeżeli części znajdują się w magazynach zewnętrznych czas realizacji zamówienia jest zależny od stron trzecich. Zwykle jest to od 4 do 14 dni.
Diagnoza usterki nic nie kosztuje pod warunkiem, że klient wyraża zgodę na naprawę we wcześniej ustalonych kosztach naprawy. Podamy przykład: Klient przynosi do naprawy uszkodzony TV LCD, podczas przyjęcia urządzenia do serwisu jest ustalana kwota do której klient wyraża zgodę na naprawę. Jeżeli koszt naprawy przewyższy wcześniej ustaloną kwotę klient ma prawo odstąpić od naprawy nie ponosząc żadnych kosztów. BRAK OPŁAT
Tak, wykonujemy odpłatne diagnozy usterek np. dla firm ubezpieczeniowych PZU WARTA HDI itp.
Naprawa w domu u klienta jest możliwa pod warunkiem, że opisana usterka jest nam znana, co wiąże się z zabraniem odpowiednich części do naprawy, i jesteśmy pewni że naprawa przebiegnie szybko i bezproblemowo. Z doświadczenia wiemy że diagnoza uszkodzenia w warunkach domowych jest ciężka z powodu braku sprzętu którym dysponujemy w serwisie. Skomplikowane uszkodzenia wymagają czasu oraz sprzętu który jest niezbędny do wykonania naprawy. W takim przypadku odbieramy sprzęt od klienta naprawiamy lokalnie w serwisie a następnie odwozimy po naprawie.
Tak, mogą Państwo sami dostarczyć do nas sprzęt w godzinach pracy serwisu.
Oczywiście, jednak przed wysłaniem proszę nas o tym poinformować telefonicznie lub mailowo w celu ustalenia szczegółów uszkodzenia oraz wstępnych kosztów naprawy.
Rezystory powierzchniowe SMD standardowo obsługujemy od rozmiaru 1608 (Imperial 0603), długość 1.6mm szerokość 0.8mm, nie mniej jednak możemy zaoferować lutowanie elementów o rozmiarze 1005 (Imperial 0402) długość 1mm szerokość 0.5mm oraz 0603 (Imperial 0201), gługość 0.6mm szerokość 0.3mm po wcześniejszej konsultacji.
Masz zepsute urządzenie ? Szukasz serwisu? Możesz nam zaufać.
Napisz jaki masz sprzęt i opisz uszkodzenie.