Serwis lamp ostrzegawczych.

 

LAMPY OSTRZEGAWCZE, TAKSOMETRY, KASY FISKALNE

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem oraz dystrybutorem lamp ostrzegawczych dla pojazdów uprzywilejowanych, taksometrów i kas fiskalnych dla taksówkarzy Novitus Vega TaxiElzab Teta

SPRZEDAŻ  SERWIS

Jesteśmy firmą która zajmuje sie uzbrajaniem pojazdów uprzywilejowanych od 25 lat, współpracujemy z polskimi producentami lamp ostrzegawczych ELEKTRA , GAMET, ELFIR oraz FEDERAL SIGNAL,  Prowadzimy pełny serwis (naprawy) wraz z montażem lamp na samochodach uprzywilejowanych. Doświadczenie, które zdobyliśmy w ciągu ostatnich kilkunastu lat, pozwala nam na skuteczne oraz szybkie naprawy. Serwisujemy pojazdy uprzywilejowane z całego województwa małopolskiego. Posiadamy duży plac gdzie mogą wjeżdzać najcięższe pojazdy jak również wykonujemy naprawy oraz montaże bezpośrednio w bazach pojazdów uprzywilejowanych.

Naprawiamy lampy LED ! Wymiana elementów powierzchniowych LED.
Wymiana elementów świecących LED na płytach drukowanych oraz aluminiowych. Naprawa znacznie ogranicza koszt wymiany całej lampy.
Obrazek Serwis Lamp Ostrzegawczych
STRAŻ POŻARNA, POLICJA, POGOTOWIE...

Serwis Lamp Ostrzegawczych

Naprawa lamp błyskowych w siedzibie zleceniodawcy.

Obrazek Naprawa sygnałów dzwiękowych
POLICJA, STRAŻ MIEJSKA, POMOC DROGOWA ...

Naprawa sygnałów dzwiękowych

Naprawa sygnałów dzwiękowych u nas w siedzibie firmy.

Nie działa sygnał dźwiękowy, lampy nie działają? Spokojnie! Naprawimy.
Napisz lub zadzwoń do nas. Ustalimy termin naprawy.

Ważna informacja podczas zamawiania lamp zespolonych montowanych na dachu samochodu.

W zależności od sposobu montażu należy dobrać długość lampy. 

Montaż z dziurami w dachu, montaż na oryginalnych relingach, montaż na belce bagażnika.

  • Montaż z dziurami w dachu 
    w tym przypadku długość lampy pozostaje kwestią estetyczną, nie powinna jednak wystawać poza obrys dachu i być na tyle długa żeby mocowania znajdujące się od środka były możliwe do zamontowania, lampa mocowana jest na gumowych uchwytach, które znajdują się pomiędzy podstawą lampy a powierzchnią dachu oraz podkładkach metalowych z drugiej strony dachu. Uchwyt mocujący Z20.
  • Montaż na oryginalnych relingach 
    lampa powinna być na tyle długa żeby można było zamocować ją na relingach, podstawa lampy musi wystawać poza zewnętrzny obrys relingu, 1cm z każdej strony. Uchwyt mocujący URX
  • Montaż na belce bagażnika
    długość podstawy lampy powinna być dłuższa od długości belki poprzecznej bagażnika, jeżeli bok lampy wspiera się na belce, utrudnia to zdjęcie klosza bocznego w celu wymiany bądź naprawy zespołu świetlnego.Uchwyt mocujący belki bagażnika.

Jeżeli mają Państwo wątpliwości jaki rozmiar (długość) lampy ostrzegawczej będzie właściwy do konkretnego samochodu prosimy o kontakt.