Serwis Elektroniczny

 

Posiadamy 27 letnie doświadczenie w obsłudze gwarancyjnej i pogwarancyjnej sprzętu elektronicznego RTV AUDIO AGD. Firma powstała w 1991 r. rozpoczynając swoją działalność od naprawy telewizorów lampowych, urządzeń pomiarowych, oscyloskopów i mierników. Z naszych usług korzystała Akademia Górniczo- Hutnicza w Krakowie, gdzie naprawialiśmy dylatometry, mikroskopy elektronowe oraz maszyny wytrzymałościowe. Nasz zespół techników posiada duże doświadczenie oraz wiedzę dotyczącą napraw wszelkich urządzeń elektronicznych. Stale rozwijając nasze kompetencje oraz zwiększając zakres świadczonych usług zapewniamy profesjonalną obsługę klientów indywidualnych jak również biznesowych. Oferujemy krótkie terminy napraw, oryginalne części zamienne, najwyższy poziom świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny serwisu pogwarancyjnego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nasi technicy poszerzają swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach gwarantujących najwyższy standard świadczonych usług, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę serwisową sprzętu elektronicznego.

Usługi serwisowe jakie oferujemy dopasowane sa do każdej gałęzi biznesu. Dzięki nim ryzyko nieprzewidzianych zdarzeń zredukowane jest do minimum.

Wiecej

Autoryzacja Samsung

Byliśmy jednym z pierwszych serwisów elektronicznych w Polsce i jedynym w Krakowie, który podpisał umowę na Autoryzacje Serwisowa firmy Samsung. Jesteśmy autoryzowanym serwisem od 1996 roku, kiedy to pierwsze urządzenia tej firmy pojawiły się na polskim rynku. Przez te wszystkie lata współpracy, począwszy od pierwszych kolorowych telewizorów kineskopowych, radiomagnetofonów, magnetowidów, monitorów kineskopowych, które zajmowały połowę biurka, telewizorów kineskopowych z płaskim ekranem, ważących 50kg, odtwarzaczy CD które wyparły walkmany, erę kaset magnetofonowych następnie odtwarzaczy MP3 które sprawiły że słuchanie muzyki stało się  jeszcze prostsze i wygodniejsze, telefonów komórkowych z klapką i dzwonkami polifonicznymi, pierwszych telewizorów i monitorów LCD które wprowadziły nas w zupełnie nowy świat telewizji i internetu, po dzisiaj kiedy to Samsung oferuje nam dostęp do multimediów, internetu w telewizorach, smartfonach jak również w pralkach i lodówkach gdzie internet stał się codziennością, byliśmy świadkami jak firma Samsung rozwija się i staje się jednym z największych na świecie przedsiębiorstw branży elektronicznej. Jesteśmy serwisem który świadczy usługi na najwyższym poziomie, a dzięki ciągłym szkoleniom, poszerzaniu wiedzy rozwijamy się razem z technologią Samsung.

Wiecej

Lampy Ostrzegawcze

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem oraz dystrybutorem lamp ostrzegawczych dla pojazdów uprzywilejowanych.

Od 25 lat zajmujemy się uzbrajaniem pojazdów uprzywilejowanych, współpracujemy z polskimi producentami lamp ostrzegawczych ELEKTRA , GAMET, ELFIR. Prowadzimy pełny serwis oraz naprawy wraz z montażem lamp ostrzegawczych na samochodach uprzywilejowanych. Doświadczenie, które zdobyliśmy w ciągu ostatnich kilkunastu lat, pozwala nam na skuteczne oraz szybkie naprawy. Serwisujemy pojazdy uprzywilejowane z całego województwa małopolskiego dla Policji, Pogotowia, Straży Miejskiej oraz Straży Pożarnej.

Wiecej