/ Przezadmin / Nowosci / / 0 komentarze/y

Louis Vuitton zaprojektował etui na telefon, które kosztuje 7 iPhone’ów.

Większość ludzi wybierając etui na telefon kieruje się praktycznym jego zastosowaniem, przede wszystkim ma chronić telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi i zwykle cena za takie etui nie przekracza 50 zł. Ale jeżeli uważasz że takie etui nie spełni Twoich oczekiwań, a Twój smartfon zasługuje na coś wyjątkowego, mozesz mu zafundować etui z krokodylej skóry pokrytej złotem z czterema wzmocnionymi rogami za cenę $ 5.500 od Louis Vuitton.  

Dom mody Louis Vuitton wprowadził serie etui nazwaną Eye-Trunk skierowaną dla telefonów iPhone 7 oraz 7 Plus. Ceny zaczynają się od  $ 1180 dla iPhone’a 7 z tradycyjnym dla Louis Vuitton wzorem umieszczanym na walizkach do  $ 5.500 za etui ze skóry krokodyla pokrytej złotem. Ma to być nawiązanie do tradycji marki Louis Vuitton jako projektanta walizek.

Zakup pokrowca na telefon z serii Eye-Trunk zagwarantuje właścicielowi niepowtarzalność i sprawi że jego iPhone będzie wyglądał w nim wyjątkowo. Niestety takie etui ma jedną wadę, upadek może go porysować, a mając świadomość, że kosztuje 7  razy więcej niż sam telefon, w przypadku iPhona 7s, należałoby się więc zastanowić czy aby napewno chcemy je założyć na telefon.

Osoby mniej odważne zawsze mogą spróbować jednego z poprzednich modeli Louis Vuitton, które również nawiązują do tradycji firmy, a kosztują jedynie połowę ceny  nowego iPhona.

 

Zdjęcia: Louis Vuitton