/ Przezadmin / Nowosci / / 0 komentarze/y

Piekarnik Indukcyjny Panasonic NU-HX100S

Wykwintne gotowanie stało się proste z Indukcyjnym Piekarnikiem Panasonic NU-HX100s

Rewolucyjny piekarnik Panasonic NU-HS100s łączący grzanie indukcyjne z technologią podczerwieni, daje możliwość przygotowania pysznego jedzenia w kilka minut. Funkcja gotowania wielu składników na jednej patelni, grill, piekarnik, podgrzewanie daje więcej możliwości niż myślisz.

Wystarczy pokroić składniki, położyć je na patelni grillowej, mięso w środku warzywa na obrzeżach, wybrać funkcję gotowania, dla mięsa z warzywami dla samych warzyw lub ryb i poczekać aż piekarnik przygotuje potrawę.

Grzanie indukcyjne IH błyskawicznie podnosi temperaturę potrawy bez wcześniejszego rozgrzewania komory. To precyzyjne grzanie w połączeniu z hermetycznym uszczelnieniem komory zapobiega wydostawaniu się ciepła na zewnątrz co pozwala na błyskawiczne przygotowywanie potraw, które są chrupiące na zewnątrz i soczyste w środku. Kompaktowy rozmiar komory wymusza krążenie pary pełnej świeżego smaku i zapachu, która nadaje potrawom jeszcze pełniejszego smaku (UMAMI – jeden z pięciu podstawowych smaków odczuwanych przez człowieka. Istnienie osobnych receptorów kwasu glutaminowego, który jest źródłem smaku umami, skłoniło naukowców do wyodrębnienia w 2000 roku tego smaku od smaku słonego)

Technologia ciepła indukcyjnego w połączeniu z bezpieczną dla zmywarek aluminiową grillową patelnią, która rozprowadza ciepło od środka na zewnątrz, pozwala przygotować potrawy wymagające różnego czasu grzania. Dzięki temu gotowanie staje się jeszcze prostsze.

Piekarnik zaprogramowany jest w funkcje optymalnego czasu i grzania dla poszczególnych grup potraw aby zapewnić najlepsze rezultaty gotowania. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, a piekarnik zadba o doskonały smak przyrządzanych potraw.