/ Przezadmin / Samsung Nowosci / / 0 komentarze/y

Samsung ARTPC Pulse DP700C6A

ArtPC Pulse jest uosobieniem eleganckiego rzemiosła, które przenosi firmę Samsung na kolejny poziom design’u komputerów PC z charakterystycznym cylindrycznym korpusem.

Komputer został wyposażony w cylindryczne impulsowe podświetlenie , które nadaje jednostce niepowtarzalny wygląd oraz spełnia praktyczną funkcję powiadomień. Podświetlenie może być skonfigurowane do zapewnienia subtelnych i atrakcyjnych zmian oświetlenia w zależności od rodzaju aktualnej informacji. ArtPC Puls może migać na żółto, gdy użytkownik otrzyma wiadomość email, kolor niebieski dla powiadomienia z grup społecznościowych np. Facebook czy Google Plus, kolor zielony dla wiadomości z czata oraz wiele innych konfiguracji. Jednostka PC wyposażona jest również w funkcję powiadomień tzw. Hourly Chime, która sprawia, że użytkownik nie straci poczucia czasu poprzez informacje wizualne lub dźwiękowe.

Okrągła w całości wykonana z metalu konstrukcja korpusu, wysoka wydajność, w eleganckiej kompaktowej obudowie nadaje Komputerowi niepowtarzalny nowoczesny wygląd. ArtPc Pulse ma 30cm wysokości 14cm szerokości, wyposażony został w 6-tą generację procesora Intel Core i5 lub i7, kartę graficzną AMD Radeon RX460, do 16GB pamięci RAM, dysk HDD oraz dysk 265GB SSD zapewniający dużą wydajność. ArtPC Puls został skonfigurowany tak żeby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników wraz ze wsparciem dla wysokiej jakości obrazów 3D oraz filmach 4k. Do zapewnienia najwyższej jakości dźwięku producent użył głośników 360° Harman/Kardon.

 

ArtPC Puls jest zaprojektowany tak, żeby można było zmienić konfigurację w zależności od potrzeb użytkownika. W modelu z procesorem Intel Core i7 dołączany jest dodatkowy dysk 1 TB HDD do magazynowania jeszcze większej ilości zdjęć i filmów.

Dodatkowa ilość portów w tym cztery USB 3.0, USB typu C oraz HDMI umożliwiają łatwe podłączenie wszystkich urządzeń peryferyjnych. Do zestawu dołączana jest również bezprzewodowa klawiatura oraz mysz w celu ułatwienia włączenia komputera zaraz po wyjęciu z opakowania.

Model DP700C6A-A
Procesor: Intel Core i7 6-tej generacji
Pamięć: 16GB RAM, 256GB SSD, plus 1 TB HDD
Karta graficzna: AMD RX 460 w/ GDDR5 2G
Porty: 4x USB 3.0, 1x USB TYPE-C, HDMI, LAN

Model DP700C6A-X
Procesor: Intel Core i5 6-tej generacji
Pamięć: 8GB RAM, 256 GB SSD
Karta graficzna: AMD RX460 w/DDR5 2G
Porty: 4x USB3.0, 1x USB TYPE-C, HDMI, LAN

 

10.2016